קבלנים מומלצים

קבלנים רשומים

שיפוץ הבית הוא משימה גדולה שעשויה לשנות באופן דרסטי את המראה והתחושה של הדירה שלכם. כשאתם בוחרים בין קבלנים מומלצים, אתם צריכים להבין כי אתם מעסיקים עובד חדש לעבודה. באותו האופן שבו לא הייתם שוכר את האדם הראשון שהגיש מועמדות למשרה בחברה שלכם, לא כדאי לבחור קבלן שיפוצים לפני שהערכתם לעומק את כל היתרונות שהוא מציע לכם. לפני בחירה סופית, חשוב להסתכל על תיקי עבודות קודמות, לאמת רישוי, לשמוע המלצות ולהשוות הצעות מחיר. קבוצת ערן אחזקות בע"מ עונים על כל הדרישות שלכם, ויספקו לכם את השירות הטוב ביותר, בהתחייבות!

איך לבחור קבלנים מומלצים לפי רשימת שאלות מכוונת?

כדי לבחור קבלנים מומלצים תוכלו לערוך רשימת שאלות ובדיקות כדי לוודא כי הקבלן הוא הטוב ביותר. הקבלן יהיה אחראי על כל תהליך השיפוץ של הבית שלכם, ואתם לא רוצים לטעות בבחירה זו! תוכלו להכין רשימה של שאלות והבדיקות ראשוניות בכמה דרכים שונות:

  • אם אתם מכירים בעלי בתים שזה עתה עברו שיפוץ, בקשו מהם המלצות.
  • נסה לחפש חברה המספקת את השירות המסוים שאתם זקוקים לו.
  • קראו את המשוב שהשאירו לקוחות קודמים.
  • בדקו את תיק העבודות של החברה.

קבלנים מומלצים וטובים ביותר יקלו על קביעת פגישה וצפייה בפרויקטים קודמים.

בחנו את העבודה הקודמת של קבלן פוטנציאלי

קבלנים מומלצים שמתמחים בשיפוץ מטבחים עשויים שלא להתאים לשיפוץ חדר האמבטיה שלכם, ולהיפך. עליכם לשכור קבלן המתמחה בסוג העבודה שאת צריכים לעשות. בקשו מהקבלן תיק עבודות של הפרויקטים שלו מהשנה האחרונה לפחות כדי להבטיח שהסגנון שלכם יכול להיות מיושם ביעילות ובסטנדרטים שאתם צריכים. קבלנים מומלצים יכולים להראות לכם דוגמאות בתיק עבודות פיזי או להפנות אותכם לגלריה מקוונת. עשר עבודות הן מינימום הוגן לתיק עבודות מקצועי. יש לכלול תמונות של כל חדר לפני, במהלך ואחרי השיפוץ. היזהרו מתיק עבודות הכוללים מעט מדי פרויקטים, ללא צילומי "לפני" או צילומי "אחרי" באיכות נמוכה. לצפייה בתיק העבודות של קבוצת ערן אחזקות בע"מ הכנסו לאתר החברה. היתרון המשמעותי של קבוצת ערן אחזקות בע"מ הוא ניהול, ביצוע ולקיחת אחריות מלאה על כל תהליך השיפוץ, בלי שאתם תצטרכו לחפש אנשי מקצוע משניים. לקביעת פגישת ייעוץ צרו קשר עכשיו!

שיפוץ דירה הכל כלול

קבלני שיפוצים מורשים

כל קבלן שעובד על פרויקט שיפוץ, ללא קשר למקום בו הם נמצאים, מחויב על פי חוק להחזיק ברישיון מרשם הקבלנים. מרשם הקבלנים מגן על הלקוחות, שכן שיפוץ הבית הוא ענף ותיק שבו גם אנשים ללא האישורים הנדרשים על פי חוק יכולים להציע את שירותיהם. בתור שיפוצניקים מתחילים, קבלנים רבים עשויים להשתמש בחומרי בניין נמוכים, או לעבוד על שיפורי מבנה מבלי להבין מה הכרחי מבחינה חוקית. בנוסף לבזבוז כסף, מעשים מסוג זה עלולים להוביל גם לסכנה בטיחותית. כתוצאה מכך, לפני שכירת קבלני שיפוצים מורשים, כדאי לבדוק אם הוא רשום במשרד הבינוי והשיכון. קבוצת ערן אחזקות בע"מ מחזיקים בכל האישורים הנדרשים ורשומים בפנקס הקבלנים על פי חוק.

איך לבחור קבלני שיפוצים מורשים בקלות?

כפי שקורה בכל ענף, הדרך הטובה ביותר למצוא קבלני שיפוצים מורשים מוכשרים היא באמצעות הפניות אישיות. המלצות ניתנות בדרך כלל על ידי חברים ובני משפחה שהשתמשו בשירותיו של קבלן לשיפוצים בעבר והיו מרוצים מהתוצאות. אם לקוחות הקבלן מרוצים מעבודתו, זה יקדם אותו היטב. דירוג גבוה של שירותי הקבלן מצביע על כך שהשיפוצניק הוא איכותי יותר, בעל מקצועיות רבה יותר והלקוחות שלו מרוצים מהתוצאות. אם אתם עדיין לא בטוחים, ניתן לראות את תיק העבודות של הקבלן כדי שתוכלו לגבש דעה. כמו כן, תוכלו לשאול את הקבלן שאלות הנוגעות לשיפוץ כדי לבחון את רמת המקצועיות שלו.

אילו שירותים מספק לכם קבלן מורשה?

לפני בחירת קבלני שיפוצים מורשים, חשוב לבחור גם בקבלן שיספק לכם את המענה לכל הצרכים שלכם במסגרת התקציב הקיים. מה כלול במחיר, האם הקבלן מספק את כל החומרים, כמה אנשים יעבדו על השיפוץ, מתי הוא יתחיל ויסתיים בכל יום, כמה זמן צופה הקבלן שהשיפוץ ייקח בסך הכל, ומה בדיוק ייעשה (רק טיח וצבע, או גם אינסטלציה וחשמל)? האם הקבלן בעל ניסיון מתאם בתחום השיפוץ אותו אתם רוצים לבצע? את כל אלו יש לבחון לפני בחירת קבלן השיפוצים. לקבלת הצעת מחיר משתלמת במיוחד מקבלן שיפוצים מורשה חייגו עכשיו על קבוצת ערן אחזקות בע"מ.

מידע נוסף בנושא

תיקון בריכות שחייה
תיקון בריכות שחייה

לגלות שיש בעיה בבריכה הביתית שלכם זה לא עניין של מה בכך. בוודאי השקעתם בזמנו לא מעט כסף בבניית הבריכה, כך שברור מדוע תרצו לעשות

קרא עוד »
קבלן עבודות גמר
קבלן גמר

קבלן עבודות גמר קבלני עבודות גמר חשובים ביותר בכל פרויקט בניה, מכיוון שהם אחראים על הכל, מהתקנת קיר גבס ועד ריצוף וכל מה שביניהם. המראה

קרא עוד »
קבלן מפתח
קבלן מפתח

קבלן מפתח מומלץ אתם אולי מכירים את המונח "קבלן מפתח", אבל האם אתם באמת מבינים מה זה אומר? פרויקט בנייה דורש מאמץ רב-שלבי. ישנם שלבים

קרא עוד »
שיפוץ חדר רחצה
שיפוץ חדר רחצה

שיפוץ אמבטיה הימים של רוב האנשים מתחילים ונגמרים בחדר האמבטיה, לכן כאשר אתם מתכננים שיפוץ לאמבטיה חשוב לתת את היחס הנדרש לנושא שיפוץ חדר רחצה.

קרא עוד »
בריכה מתועשת
בריכה מתועשת

בניית בריכה מתועשת אתם מתחילים להתעניין ברצינות באפשרות של התקנת בריכה בחצר? רוצים לעשות הכול כדי שהתוצאה הסופית תהיה מוצלחת? אם כך, ברור מדוע יצא

קרא עוד »